Odcinki: sezon III


3x01 A Deadly Affair Zespół Beckett bada sprawę morderstwa Chloe Whitman. Kobieta pracowała jako nauczycielka. Śledczy podczas dochodzenia znajdują kolejną ofiarę, a przy niej Castle z bronią w ręku. 

Muzyka: 
Sarah Vaughan - "Fever" (Adam Freeland Remix)
Lucy Schwartz - "Those Days"

Fotki z odcinka:3x02 He's Dead, She's DeadOfiarą morderstwa jest medium – Vivien Marchand. Została znaleziona w kanapie z wbitym w szyję szpikulcem do lodu. Śledczy dowiadują się, że kobieta przepowiedziała własną śmierć.
Martha dostaje pierścionek zaręczynowy od Cheta. Zastanawia się także nad tym, czy przyjąć  jego oświadczyny.

Muzyka: 
Laura Jane Scott - "The Librarian"

Fotki z odcinka:
3x03 Under the GunDeon Carver próbuje udaremnić włamanie w jego lokalu, lecz mężczyzna zostaje zastrzelony. C&B badając sprawę natrafią na byłego partnera Kate – Mike'a Royce'a. Był on oficerem szkoleniowym, a teraz stał się łowcą głów.
Alexis chce, aby ojciec kupił jej skuter. Castle jest sceptycznie nastawiony do tego pomysłu.

Muzyka: 
Citizen Cope - "Healing Hands"

Fotki z odcinka:3x04 PunkedW parku zostaje znalezione ciało mężczyzny. Ofiara to 25 letni Daniel Goldstein. Został postrzelony w klatkę piersiową kulą, która miała 200 lat. Castle twierdzi, że zabójca pewnie podróżuje w czasie.
Castle poznaje nowego chłopaka Alexis. Poznajemy także Josha – nowego partnera Kate.

Muzyka: 
Alec Ounsworth - "Me and You, Watson"
Nitzer Ebb - "Kiss Kiss Bang Bang"

Fotki z odcinka:3x05 Anatomy of a MurderZespół Beckett bada sprawę morderstwa dr Valerie Monroe. Kobieta została znaleziona w trumnie razem z innym ciałem w czasie pogrzebu. Dr Monroe pracowała jako internistka w szpitalu. Śledztwo ujawnia, że kobieta była tajnym agentem.

Muzyka: 
Jules Larson - "You Know It's True"

Fotki z odcinka:3x06 3XKW jednej z uliczek znaleziono ciało kobiety. Jest nią Linda Russo. Uduszono ją, a ciało ułożono jak do trumny. To prowadzi śledczych do potrójnego zabójcy 3XK, który mordował zawsze blondynki i układał ciała w specyficzny sposób. Nigdy go nie złapano, a teraz zespół Beckett stara się powstrzymać go przed kolejnymi zabójstwami.

Muzyka: 
Derek Evry - "Without You"
Uncle Lucius - "A Million Ways"

Fotki z odcinka:3x07 Almost FamousŚledczy badają sprawę morderstwa policjanta. Okazuje się jednak, że to 27 letni striptizer Derek Brookner. Swój ostatni występ miał na wieczorze panieńskim.
Alexis wybiera się na przesłuchanie do musicalu „Grease”. Babcia wspiera ją w tym pomyśle i daje cenne wskazówki, które mają pomóc jej w zyskaniu roli.

Muzyka: 
Troy MacCubbin - "Stars Like You"
Nelly - "Hot in Herre"

Fotki z odcinka:3x08 Murder Most FowlRowerzyści znajdują przypadkiem w parku ciało Leonarda Levitt'a. Mężczyzna był pracownikiem nowojorskiego metra. Zajmował się wymienianiem żarówek. Śledczy odkrywają, że ofiara miała związek z porwaniem dziecka.

Muzyka: 
Cliff Lin – "Infiltraitor"
Pajaro Sunrise - "Salt & Spoon"

Fotki z odcinka:3x09 Close Encounters of the Murderous KindOfiara to 35 letnia Marie Subbarao. Pracowała jako astrofizyk w znanej firmie. Stan w jakim ją znaleziono wskazuje na to, że zginęła w komorze hiperbarycznej. Jednym z podejrzanych jest jej były chłopak Ted Carter. Poza tym Castle twierdzi, że kobieta była narażona na działanie sił z kosmosu.
Tymczasem Alexis oświadcza ojcu, że rodzice Ashley'a chcą go poznać.

Muzyka:
 Mark Snow - "The X-Files Theme"

Fotki z odcinka:3x10 Last CallB&C badają sprawę morderstwa Donalda Hayes'a. Ciało zostało znalezione przez właściciela baru, który łowił ryby. Śledztwo krąży wokół „kultury barowej”, sekretnych podziemi i drogich trunków.

Muzyka: 
Billy Joel - "Piano Man"
The Ditty Bops - "Sister Kate"

Fotki z odcinka:3x11 Nikki HeatOfiarą jest 45 letnia Stacey Collins. Kobieta była swatką tzw. „wyższych sfer”. Na miejscu zbrodni zjawia się odtwórczyni filmowej roli Nikki Heat - Natalie Rhodes. Aktorka pragnie jak najlepiej wypaść w roli Nikki i prosi Beckett o asystowanie przy sprawie.
Rayan kupuje pierścionek zaręczynowy dla Jenny. Castle radzi mu gdzie i w jaki sposób oświadczyć się, aby wywrzeć na kobiecie jak najlepsze wrażenie.

Muzyka: 
Amos Lee - "Flower"

Fotki z odcinka:


3x12 Poof, You're Dead


Śledczy badają sprawę morderstwa Zalmana Drake'a. Mężczyzna najprawdopodobniej utonął w zbiorniku we własnym sklepie z akcesoriami dla magików. Na miejscu zbrodni zostaje znaleziony także list samobójczy.

W jednej z gazet ukazuje się artykuł o Castlu i Ginie na temat ich kłótni. Tymczasem Lanie i Esposito próbują ukryć swój związek.

Fotki z odcinka:3x13 KnockdownDo Beckett dzwoni John Raglan – emerytowany policjant, który prowadził sprawę zabójstwa matki Kate. Chce się z nią spotkać, aby pomówić o tym co zdarzyło się 12 lat temu. Nieoczekiwanie w kafejce, w której się umówili, Raglan ginie od postrzału. Montgomery odsuwa Beckett od sprawy, jednak ona i Castle nie poddają się. Zrobią wszystko, aby prawda wyszła na jaw.

Muzyka: 
The Frames - "Rise"

Fotki z odcinka:3x14 Lucky Stiff 


Ofiarą morderstwa jest Jay Hixton. Mężczyzna został znaleziony we własnym mieszkaniu z raną postrzałową klatki piersiowej. Okazuje się także, że Hixton wygrał 117 milionów $ na loterii.

Martha dostaje 1 milion $ w spadku po Chetie. Ma jednak poczucie winy, czuje że nie zasługuje na pieniądze i postanawia oddać majątek dzieciom Cheta. Tymczasem Esposito dowiaduje się od Rayana, że wszysc wiedzą o jego związku z Lenie.

Muzyka:  
Benny Blanco & Spank Rock – "Loose"
The Page Brothers - "Move That Ass" (Get On The Floor) 

Fotki z odcinka:3x15 The Final NailOfiara brutalnej zbrodni to Victoria Westlake. Zostałą zamordowana narzędziem do wstrzeliwania gwoździ. Głownym podejrzanym w sprawie jest jej mąż Damian. Mężczyzna jest także dawnym przyjacielem Castle, który odkrył jego talent pisarski. Rick nie może uwierzyć w to, że Westlake jest zabójcą. Śledczy odkrywają też, że Damian był podejrzanych w sprawie o zabójstwo swego ojca.

Muzyka:  
The Seventeens - "Anywhere With You"

Fotki z odcinka: 
3x16 Setup (cz. I)


Śledczy badają sprawę morderstwa taksówkarza Amira Alhabiego. Mężczyzna był ofiarą napadu, zmarł na skutek postrzału w głowę. Wkrótce detektywi odkrywają, że Amir oraz jego brat Jamal byli zamieszani w tajemniczy spisek. Sprawa jest na tyle poważna, że kontrolę nad całym śledztwem przejmuje agent Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego Mark Fallon.

Fotki z odcinka: 3x17 Countdown (cz. II)Dramatyczna walka z czasem nadal trwa, bomba cały czas jest w rękach terrorystów. Kapitan Montgomery obawia się ponadto, aby wśród mieszkańców NY nie wybuchła panika. Tymczasem Castle i Beckett nadal są uwięzieni w chłodni. 

Fotki z odcinka: 


3x18 One Life To Lose


Na planie telenoweli „Temptation Lane” znaleziono ciało Sarah Cutler – pisarki. Kobieta zostaje znaleziona z wbitą w plecy siekierą. Brała udział w produkcji serialu, przez co wiele osób jej nienawidziło. Grono podejrzanych rozszerza się, gdyż każdy z aktorów i pracowników z planu jest podejrzany.

Muzyka: 
Bachman-Turner Overdrive - Takin' Care of Business
Latch Key Kid - Got to Be

Fotki z odcinka:3x19 Law & Murder


W czasie rozprawy sądowej dotyczącej zabójstwa młodej kobiety pada nieprzytomnie jeden z ławników. Okazuje się, że mężczyzna został zatruty. Sprawa toczy się wokół dwóch morderstw początkowo ze sobą niepowiązanych. Akcja nabiera tępa, a grono podejrzanych rozszerza się.

Muzyka:  
The Daylights - I Hope This Gets To You


Fotki z odcinka:3x20 Slice of Death


Zespół Beckett bada sprawę morderstwa reportera - Gordona Burnsa. Na wpół spalone zwłoki mężczyzny zostały znalezione w piecu jednej ze znanych pizzerii w NY. Właściciel baru miał ostre zatargi z konkurencją. Wkrótce okazuje się jednak, że nie chodzi tylko o tytuł najlepszej pizzerii w mieście. Wkrótce śledztwo toczy się wokół świata narkotykowego i nielegalnych transakcji.

Muzyka: 
Blues Explosion - „Burn It Off”
Lindsey Ray - „Anchor of Love”

Fotki z odcinka:3x21 The Dead Pool


Na uniwersyteckim basenie zostaje znalezione ciało Zacka Linsdey. Mężczyzna stał u progu wielkiej kariery pływaka. Zespół Beckett coraz bardziej zagłębiając się w sprawę odkrywa, że nie wszyscy z grona wyśmienitych pływaków zawdzięcza swoje sukcesy bez dopingu.
Przy śledztwie pomaga znajomy Castla – Alex Conrad – początkujący pisarz. Rick staje się zazdrosny o Beckett, ponieważ młodszy kolega coraz więcej czasu spędza z Kate.

Muzyka: 
Uncle Lucius - „Liquor Store”
Make the Girl Dance - „Baby Baby Baby”

Fotki z odcinka:3x22 To Love and Die in L.A.


Przyjaciel Kate - Mike Royce zostaje zamordowany. Kapitan Montgomery stanowczo odmawia udziału jej w sprawie. Ta jednak nie poddaje się i postanawia odnaleźć zabójcę Mike'a. Wylatuje do Los Angeles, gdzie mieszkał Royce. Castle nie zostawia Beckett samej w tej sytuacji i leci razem z nią.

Muzyka: 
Josh Ritter - „Come and Find Me”
Pearl Jam - „Just Breathe”

Fotki z odcinka:3x23 Pretty Dead


Ofiarą morderstwa jest 21 letnia Amber Middleberry. Kobieta brała udział w konkursie piękności. Przyczyna zgonu było uduszenie. Zespół Beckett musi sprawdzić wszystkie osoby, który były zaangażowane w konkurs. Detektywi znajdują także nagie zdjęcia ofiary, wynika z tego, że była prawdopodobnie szantażowana.

Muzyka:
Lady GaGa - „Born This Way”
Laura Browne Sorenson - „I Will Think of You”

Foto:

3x24 Knockout

Powraca sprawa morderstwa matki Kate. Tym razem akcja dzieje się zupełnie szybciej, zabójca ucieka z sali rozpraw, a nowe fakty związane ze sprawą wychodzą na światło dzienne. Życie Beckett jest zagrożone, Castle radzi jej, by odstąpiła od śledztwa. Wszystko zmienia się, gdy Rayan i Esposito dowiadują się, że jeden ich najbliższych współpracowników jest zamieszany od początku w całą sprawę.

Muzyka:
Uncle Lucius - „Fire On the Rooftop”

Foto:

2 komentarze:

  1. Oświadczyny w Castle :D http://www.spoilertv.pl/news/10458/oswiadczyny-w-castle-nowa-misja-w-arrow-spotkanie-w-tozsamosci-szpiega

    OdpowiedzUsuń
  2. kiedy będzie opis 7 sezonu? Jakby ktoś chciał oglądnąć 1 odcinek 7 sezonu to jest ma stronie http://www.tubeplus.me/player/2146984/Castle/season_7/episode_1/Episode_1/%22 ale po angielsku :)

    OdpowiedzUsuń